Seriale

Data premiery „Obi-Wana Kenobiego” przesunięta

Jeszcze do wczoraj byliśmy przekonani, iż premiera wyczekiwanego serialu o przygodach brodatego Jedi odbędzie się 25 maja bieżącego roku, lecz dziś okazało się, że wytwórnie Lucasfilm i Disney postanowiły dokonać w ten kwestii pewnych zmian.

Na oficjalnym kanale Star Wars pojawiło się specjalne wideo, w którym odtwórca głównej roli w Obi-Wanie Kenobim, Ewan McGregor, ujawnia informację o przeniesieniu daty debiutu serii z 25 na 27 maja.

Zmiana środowej premiery na piątkową ma być jednorazowa, a pozostałe odcinki serialu będą pojawiać się na Disney+ wedle dotychczas obowiązującego schematu. Przesunięcie ma zapewne związek z odbywającym się w tym samym czasie Star Wars Celebration – być może w trakcie wydarzenia ma mieć miejsce premierowy seans produkcji.

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Choć na pierwsze spotkanie z naszym ulubionym Jedi będziemy musieli poczekać dwa dni dłużej, to w piątek ukaże się nie jeden, ale aż dwa odcinki serialu! To chyba wystarczająca osłoda tych dodatkowych 48 godzin oczekiwania.

Jeśli chodzi o nasz rynek, wszystkie dostępne epizody Kenobiego najprawdopodobniej trafią na polską wersję platformy Disney+ w dniu jej premiery, czyli 14 czerwca, co ogłoszono w ostatnich dniach.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.