Fanmade

„SECURA” – zobaczcie fanowski film Star Wars o twi’lekańskiej mistrzyni Jedi

Praktycznie każdy nowy miesiąc przynosi ze sobą kolejne dzieła od zagorzałych miłośników Gwiezdnych wojen – czy to w formie własnoręcznych montaży zwiastunów, czy też ciekawych animacji. Od czasu do czasu pojawi się jednak produkcja, w którą zaangażowani zostali prawdziwi aktorzy, i właśnie tym ostatnim typem fanowskiego projektu jest SECURA.

Jak łatwo możecie się domyślić, krótkie wideo skupia się na twi’lekańskiej mistrzyni Jedi, Aayli Securze, znanej m.in. z trylogii Prequeli oraz animowanych Wojen klonów. Całość trwa nieco ponad 6 minut (włącznie z napisami), zatem nie znajdziemy tam zbyt wiele fabuły, lecz generalnie filmik przedstawia wizję zdarzeń poprzedzających śmierć Twi’lekanki na planecie Felucia… A także alternatywną wersję wydarzeń, gdzie Aayla unika Rozkazu 66.

Pod względem fabularnym czy dialogowym omawiany fan film nie wyróżnia się w żaden sposób, natomiast warto zwrócić uwagę na świetną charakteryzację i kostiumy, a także nienajgorsze efekty specjalne (jak na możliwości domorosłych twórców). W rolę głównej bohaterki wcieliła się dość dobrze znana w fandomie Star Wars aktorka i cosplayerka – Rei Kennex.

Wideo obejrzycie poniżej:

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.