Filmy

Mamy zwiastun „LEGO Star Wars: Summer Vacation”

Podczas odbywającego się w ubiegłym miesiącu Star Wars Celebration doczekaliśmy się wielu interesujących zapowiedzi nowych produkcji z odległej galaktyki. Jednym z ujawnionych wówczas gwiezdnowojennych tytułów, jakie mają pojawić się na Disney+ jeszcze w tym roku, jest LEGO Star Wars: Summer Vacation – trzecia produkcja specjalna (po Holiday Special z 2020 roku oraz Terrifying Tales z 2021), łącząca w sobie świat Gwiezdnych wojen i estetykę duńskich klocków.

Z okazji zbliżającej się premiery opublikowano zwiastun animacji. Możecie go obejrzeć poniżej:

Lucasfilm zdradził również, że historia rozgrywa się niedługo po wydarzeniach ze Skywalker. Odrodzenie. W oryginalnej wersji filmu usłyszymy głosy „Weird Al” Yankovica, Yvette Nicole Brown, Kelly Marie Tran, Anthony’ego Danielsa czy Billy’ego Dee Williamsa. Posłuchamy także nowego utworu pod tytułem Scarif Beach Party w wykonaniu „Weird Al” Yankovica.

Oto oficjalne streszczenie fabuły:

„Szukając tak potrzebnej przerwy od szturmowców i myśliwców TIE, Finn organizuje wakacje-niespodziankę dla swoich przyjaciół – Rey, Poe, Rose, Chewiego, BB-8, R2-D2 i C-3PO – na pokładzie ultraluksusowego promu gwiezdnego Halcyon. Plan Finna, by przeżyć ostatnią wspólną przygodę, szybko się posypuje, gdy bohater zostaje oddzielony od reszty grupy. Szukając swoich przyjaciół, spotyka trzy duchy Mocy: Obi-Wana Kenobiego, Anakina Skywalkera i Leię Organę. Każdy z nich opowiada swoje zaskakujące historie o nieudanych wakacjach, pomagając mu zrozumieć, że wakacyjny czas to coś więcej niż tylko zabawa.”

LEGO Star Wars: Summer Vacation ukaże się na Disney+ 5 sierpnia tego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.