Filmy

Kolejny film Star Wars ma już reżyserkę

Od czasu, gdy po raz pierwszy dotarły do nas informacje na temat zatrudnienia przez Lucasfilm Damona Lindelofa do napisania scenariusza jednego z kolejnych filmów Star Wars, minęło już ponad pół roku i jak dotąd nie dowiedzieliśmy się niczego więcej na temat projektu. Wygląda jednak na to, że powoli będzie on nabierał coraz wyraźniejszych kształtów.

Jak bowiem donosi Deadline, na stanowisko reżyserki zatrudniona została Sharmeen ObaidChinoy. Dla Disneya nakręciła już wcześniej dwa odcinki Ms. Marvel, ale oprócz tego może pochwalić się dwoma Oscarami za krótkometrażowe filmy dokumentalne Klinika spalonych twarzy oraz Dziewczyna w rzece: Cena wybaczenia.

Według raportu scenariusz filmu wciąż powstaje, w związku z czym produkcja pozostaje odległą perspektywą, ale Lindelof i Lucasfilm chcieli zaangażować osobę mającą odpowiadać za reżyserię już w proces tworzenia historii, tak aby jej pomysły i plany na realizację scenariusza zostały w nim uwzględnione.

Nie wiemy, kiedy tajemniczy projekt może trafić na ekrany kin.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.