Seriale

„Andor” zostanie wyemitowany również w telewizji

Wczoraj na Disney+ zadebiutował finałowy odcinek najnowszego serialu aktorskiego Star Wars. Na tym jednak dystrybucyjna ścieżka Andora wcale się nie zakończy – tytuł będzie mógł się bowiem pochwalić także premierą telewizyjną.

Już dziś o godzinie 20:50 na kanale FOX zaprezentowane zostaną pierwsze dwa odcinki serialu. Jest to pierwszy taki przypadek wśród wysokoprofilowych projektów Disney+ i podobne rozwiązanie (choć na szerszą skalę, bo obejmujące ABC, FX, Freeform i Hulu) zostało przyjęte za oceanem.

Można bezpiecznie przypuszczać, iż ma to związek z raczej średnimi wynikami oglądalności Andora – potwierdza to zresztą fakt, iż emisja dotyczy wyłącznie epizodów pierwszego i drugiego, a po resztę sezonu zainteresowana publika będzie musiała udać się już bezpośrednio na platformę streamingową Disneya.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.