Seriale

Kiedy 2. sezon „Andora”? Tony Gilroy odpowiada

Jak dobrze wiadomo, w ubiegłym tygodniu zakończył się 1. sezon najnowszego serialu aktorskiego Star Wars, czyli Andora. Czas emisji był niesamowicie emocjonującą podróżą, w związku z czym fani z całą pewnością już nie mogą doczekać się potwierdzonej kontynuacji.

Czas oczekiwania może jednak okazać się długi. W wywiadzie udzielonym portalowi Collider twórca serialu Tony Gilroy ujawnił bowiem, iż jeśli 2. sezon będzie powstawać w takich samych warunkach jak pierwszy, od premiery dzielić mogą nas około dwa lata.

„Jeśli przeszłość jest wyznacznikiem i zrobimy wszystko tak samo jak wcześniej, to i harmonogram będzie taki sam. Serial wyjdzie po dwóch latach. Przyspieszyć można jedynie postprodukcję, a jedynym sposobem na to są pieniądze, a tych mamy niedużo. Tak więc nie wiem, musiałaby się pojawić jakaś poważna motywacja w maju lub czerwcy przyszłego roku – ktoś musiałby powiedzieć »wow, naprawdę tego potrzebujemy i jesteśmy gotowi zapłacić X«. Łotr 1 udowodnił, że jeśli sypniesz pieniędzmi, postprodukcja może pójść bardzo, bardzo szybko. Tylko jest bardzo, bardzo, bardzo kosztowna.”


Rogue One: Jyn Erso – figurka Funko POP! w okazyjnej cenie TUTAJ


Zdjęcia do 2. sezonu Andora rozpoczęły się w tym tygodniu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.