Seriale

„Ahsoka”: więcej niż jeden sezon w planach?

Jedną z wielu zapowiedzianych na ten rok gwiezdnowojennych nowości jest Ahsoka. Aktorski serial z Rosario Dawson w roli tytułowej bohaterki jest oczywiście spin-offem The Mandalorian. W związku z tym pod znakiem zapytania stała kwestia jego żywotności – nic nie wskazuje, aby Księga Boby Fetta miała doczekać się kontynuacji. Czy wobec tego istnieje szansa, że zobaczymy więcej niż jeden sezon Ahsoki?

Ostatnie doniesienia wskazują, iż jest to możliwe. W raporcie Disneya z pierwszego kwartału 2023 (za The Direct) uwzględniona została lista tytułów kierowanych na streaming, które zadebiutują jeszcze w tym roku. Wśród nich znalazła się rzecz jasna również Ahsoka. Ale co zwraca w tym przypadku uwagę, to fakt, iż figuruje w zestawieniu z dopiskiem „(Season 1)”. Podobnym oznaczeniem mogą pochwalić się jedynie kontynuowane już projekty. Seriale limitowane natomiast, tworzone z myślą o tylko jednym sezonie, jak Secret Invasion od Marvel Studios czy inny gwiezdnowojenny tytuł Skeleton Crew, są jedynie wymienione bez tej dodatkowej informacji.

Oznacza to, że Lucasfilm prawdopodobnie planuje już kolejne sezony Ahsoki. Serial ma być kontynuacją Rebeliantów, tak że najpewniej przyda mu się więcej czasu na rozwinięcie i domknięcie wszystkich wątków. Warto jednak pamiętać, iż na ten moment są to mimo wszystko jedynie przypuszczenia. Na ich ewentualne potwierdzenie będziemy musieli zaczekać.

Ahsoka trafi na Disney+ najprawdopodobniej jesienią tego roku. Niedawno oficjalnie ujawniono pierwsze ujęcie z serialu. Jeszcze w zeszłym roku natomiast do sieci wyciekł ekskluzywny zwiastun ze Star Wars Celebration, który obejrzeć możecie tutaj.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.