Filmy

Znamy nowego scenarzystę najbliższego filmu Star Wars

Od dłuższego czasu docierają do nas informacje na temat nowego filmu Star Wars. Jego akcja podobno rozgrywać ma się po wydarzeniach, które poznaliśmy w ramach trylogii sequeli. Jak dotąd jako scenarzyści do projektu przypisani byli Damon Lindelof oraz Justin Britt-Gibson. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się jednak, iż jego dalszy rozwój odbędzie się bez ich udziału. Scenariuszem od razu miał zająć się ktoś inny. Dziś dowiedzieliśmy się, kto teraz za niego odpowiada.

Jak informuje Variety, scenarzystą nadchodzącego filmu Star Wars został Steven Knight. Knight jest twórcą z naprawdę imponującym dorobkiem, mając na koncie scenariusze filmów takich jak Locke czy Wschodnie obietnice, ale też będąc twórcą serialu Peaky Blinders.

Według poprzednich doniesień, projekt powstawać ma bez opóźnień. Oficjalnej zapowiedzi należy zatem wciąż spodziewać się w czasie Star Wars Celebration, które odbędzie się w drugim tygodniu kwietnia. Zdjęcia rozpocząć mają się w lutym przyszłego roku, natomiast premiera niezmiennie figuruje w kalendarzu pod datą 19 grudnia 2025 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.