Seriale

„Ahsoka” – przecieki zdradzają szczegóły 1. sezonu serialu

Jak dobrze wiemy, jednym z seriali live action osadzonych w świecie Gwiezdnych wojen, jaki zobacyzmy w tym roku, będzie Ahsoka. Ze względu na trwającą od dłuższego czasu produkcję oraz postprodukcję, regularnie docierają do nas nowe informacje na temat projektu. Niedawno dowiedzieliśmy się co nieco na temat nowych umiejętności bohaterów Rebeliantów. Teraz natomiast poznaliśmy nazwisko jednej z reżyserek oraz pewne szczegóły dotyczące struktury sezonu.

Jak informuje portal Making Star Wars, mniej więcej w środku sezonu Ahsoka posłuży się zabiegiem przeskoku czasowego. Połowa produkcji ma rozgrywać się przed epilogiem animacji Rebelianci, który zapowiada poszukiwania Thrawna i Ezry przez Ahsokę i Sabine. Akcja drugiej połowy serialu najpewniej toczyć będzie się już w tym samym czasie, co The Mandalorian czy The Book of Boba Fett, gdzie grana przez Rosario Dawson bohaterka już występowała. Przeskok ma nastąpić między czwartym a piątym odcinkiem nadchodzącego serialu. Rzekomo ponownie – choć tym razem w wersji aktorskiej – zobaczymy epilog Rebeliantów, który pojawi się właśnie na końcu czwartego lub na początku piątego epizodu.

Doniesienia te zdaje się potwierdzać fakt zatrudnienia przez Lucasfilm reżyserki Rodu Smoka. Geeta Vasant Patel podobno dołączyła do zespołu twórców Ahsoki. W wyprodukowanym przez HBO prequelu Gry o tron odpowiadała ona za ósmy odcinek, w którym nastąpił sześcioletni przeskok czasowy. W powszechnej opinii, Patel świetnie poradziła sobie z wprowadzeniem widzów w nową sytuację bohaterów. Niewykluczone, iż jej wybór również w tym przypadku okaże się silnie związany z przeniesieniem akcji w czasie o dobrych kilka lat.

Ahsoka trafi na Disney+ jesienią tego roku. Według wstępnych informacji bardzo możliwe jest powstanie kontynuacji serialu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.