Filmy

Oficjalnie ogłoszono 3 nowe filmy Star Wars! Znamy reżyserów

Zgodnie z informacjami sprzed jakiegoś czasu, Lucasfilm przygotował zapowiedzi trzech nowych filmów osadzonych w świecie Gwiezdnych wojen. Na Star Wars Celebration ujawniono właśnie ich reżyserów.

Za najbliższe projekty odpowiadać będą Sharmeen Obaid-Chinoy, Dave Filoni oraz James Mangold. Filmy eksplorować mają przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość uniwersum Star Wars. Projekt Sharmeen Obaid-Chiony zgodnie z doniesieniami osadzony będzie po wydarzeniach z trylogii sequeli. Prawdziwe okazały się też plotki, według których powrócić miała Rey. Na scenie pojawiła się Daisy Ridley, która w nadchodzącym filmie ponownie wcieli się w postać – teraz już mistrzynię Jedi odbudowującą nowy zakon.

Ujawniono również co nieco szczegółów na temat pozostałych planów. Wszystkie przedstawimy Wam już niedługo. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.