Seriale

„The Acolyte” – nowe logo i zwiastun zaprezentowane na Star Wars Celebration

Dziś rozpoczęło się wydarzenie poświęcone Gwiezdnym wojnom. Lucasfilm zapowiada swoje nadchodzące projekty. Jednym z nich jest serial The Acolyte. Oto, czego dowiedzieliśmy się o produkcji podczas pierwszego panelu Star Wars Celebration.

Na scenie pojawiła się główna obsada projektu. Co ciekawe, wśród nich znalazł się Joonas Suotamo, który w ostatnich filmach Star Wars wcielał się w Chewbaccę. W The Acolyte ponownie zagra Wookiego, jednak tym razem jego postać będzie rycerzem Jedi.

Serial otrzymał również nowe logo oraz oficjalnie potwierdzono premierę w przyszłym roku. Ogłoszono również, iż akcja The Acolyte rozgrywać będzie się nie w erze Wielkiej Republiki, jak wskazywały dotychczasowe doniesienia. Zobaczymy wydarzenia sprzed trylogii prequeli, ale według twórców projekt osadzony jest już po wcześniejszym okresie znanym nam z książek i komiksów.

Ponadto obecnym na wydarzeniu zaprezentowano pierwszą zapowiedź serialu. Nie został udostępniony w sieci, jednak gry tylko opublikowane zostaną jego opisy, oczywiście przekażemy Wam kolejne informacje. Zdjęcia wciąż trwają, wobec czego był to zapewne materiał czysto pokazowy. Według dziennikarzy ujawnił jednak dużo scen z udziałem sztuk walki i pojedynków na miecze świetlne. Całość podobno prezentuje się naprawdę znakomicie. Kathleen Kennedy stwierdziła zresztą, iż gotowe 4 odcinki, które już widziała, wywarły na niej ogromne wrażenie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.