Seriale

„The Mandalorian” – sezon 4. Kiedy premiera?

Za nami już cały 3. sezon pierwszego serialu aktorskiego Star Wars. Choć finał ostatniej serii zdaje się kończyć większość wątków, The Mandalorian jeszcze powróci na Disney+. Planowany jest 4. sezon, a Jon Favreau niedawno twierdził, że gotów jest tworzyć nowe przygody bohaterów tak długo, jak tylko będzie w stanie. Ale kiedy możemy spodziewać się debiutu kontynuacji?

Według raportu portalu Making Star Wars zdjęcia do 4. sezonu The Mandalorian rozpoczną się w październiku tego roku. Scenariusze powstały z wyprzedzeniem jeszcze w czasie postprodukcji sezonu 3. Dzięki temu odcinki są gotowe do realizacji i nadchodzący strajk scenarzystów nie będzie przeszkodą.

Zarówno pierwszy, jak i drugi sezon serialu debiutowały około roku po rozpoczęciu produkcji. Wyjątkiem był ostatni, który trafił na Disney+ aż 17 miesięcy od startu nagrań. Prace na planie spotkały się jednak z poważnymi utrudnieniami ze względu na pandemię. Bezpiecznie uwzględniając jednak dodatkowy czas na wypadek trudności z realizacją, 4. sezon The Mandalorian będzie debiutować najpewniej na początku roku 2025.

Perspektywa ta może być rozczarowująca, jednak w międzyczasie otrzymamy jeszcze powiązane z serialem Ahsokę, Skeleton Crew i być może kontynuację Księgi Boby Fetta. W najbliższej przyszłości na Disney+ trafią też inne projekty Star Wars jak The Acolyte czy 2. sezon Andora. 2025 natomiast stanie się tym samym rokiem wielkich gwiezdnowojennych powrotów. Właśnie wtedy na ekranach kin zobaczymy bowiem kinową produkcję o Nowym Zakonie Jedi.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.