Filmy

[Plotka] Jeszcze jeden bohater trylogii sequeli w filmie o Nowym Zakonie Jedi

Za dwa lata Gwiezdne wojny mają powrócić na ekrany kin. Pierwszy od 2019 film będzie kontynuacją losów Rey i opowieścią o budowie Nowego Zakonu Jedi. W główną bohaterkę ponownie wcieli się oczywiście Daisy Ridley. Według ostatnich doniesień może ona jednak nie być jedyną członkinią obsady trylogii sequeli, która pojawi się w nadchodzącym projekcie. Podobno powrócić ma John Boyega.

Nowe informacje na temat filmu po raz kolejny przekazuje podcast The Hot Mic. W jednej z ostatnich transmisji prowadzący John Rocha oznajmił, iż według kilku źródeł w filmie o Nowym Zakonie Jedi John Boyega wystąpi jako Finn. W Epizodzie IX pojawiła się sugestia, iż bohater jest wrażliwy na Moc, tak że jego ponowny udział w historii wydaje się jak najbardziej sensowny.

Zaangażowanie aktora mogłoby wydawać się znacznie trudniejszą kwestią. John Boyega od czasu premiery The Rise of Skywalker kilkukrotnie wypowiadał się w negatywnym świetle na temat swoich doświadczeń z Lucasfilmem. W ostatnim czasie jednak złagodniał i przyznał nawet, iż byłby gotowy powrócić do roli Finna. Niemniej – doniesienia nie są pewnymi informacjami. Należy je zatem traktować z pewnym dystansem.

Scenarzystą filmu o Rey i Nowym Zakonie Jedi jest Steven Knight. Za reżyserię odpowiadać będzie Sharmeen Obaid-Chinoy. Debiut na kinowych ekranach planowany jest na grudzień 2025 roku.

Podobne posty

3 komentarzy

  1. Gwiezdne Wojny niech już się skończą na IX części… po co to dalej ciągnąć? Co Palpatine trzydziesty raz się odrodzi czy Finn będzie szkolony przez Rey i z nienawiści do Lucasfilmu przejdzie na Ciemną Stronę i ogłosi się nowym Lordem Sithów…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.