Wydarzenia

Fanka spotkała Oscara Isaaca. Do kompletu pojawił się Pedro Pascal

Never tell me the odds! W końcu jakie są szanse na przypadkowe spotkanie z aż dwoma aktorami z ulubionego cyklu? Wszelkie prawdopodobieństwo pokonała fanka, która wpadła na Oscara Isaaca akurat, gdy Pedro Pascal prowadził z nim rozmowę.

Będąca ogromną fanką Gwiezdnych wojen Vanessa Puckett przemierzając ulice Nowego Jorku spotkała Oscara Isaaca. Aktor oczywiście ma na koncie występy w filmach Star Wars, w których wcielał się w Poe Damerona. Prywatnie natomiast jest wieloletnim przyjacielem innego artysty ważnego dla świata odległej galaktyki. Dzięki temu częścią niespodziewanego spotkania stał się również Pedro Pascal, czyli Din Djarin z serialu The Mandalorian.

Wydarzenie oczywiście zostało uwiecznione na zdjęciu, które błyskawicznie stało się hitem internetu. Zobaczyć możecie je poniżej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.