Seriale

Wygląd Thrawna w live action potwierdzony przez nowy spot

Udostępniony w zeszłym tygodniu spot promocyjny Ahsoki ujawnił datę premiery serialu. Oprócz tego ukazał jednak garść nowych ujęć – przynajmniej z pewnej perspektywy. Zostały one bowiem ukazane już w rozszerzonej wersji pierwszego zwiastuna. Ten natomiast zaprezentował, jak w live action wyglądać będzie Wielki Admirał Thrawn.

Na Star Wars Celebration ujawniono pierwszą zapowiedź nadchodzącego serialu aktorskiego Star Wars. Ten materiał został oficjalnie opublikowany w sieci. Jednak później uczestnikom wydarzenia pokazano dłuższy wariant trailera. Oczywiście udało się go nagrać i szybko wyciekł, ale można było wątpić w jego prawdziwość.

Spot Begin potwierdza jednak, że sceny, które dotarły do nas nieoficjalnymi ścieżkami, rzeczywiście pochodzą z serialu. Ukazano choćby Sabine Wren z mieczem świetlnym Ezry Bridgera. Największą uwagę zwraca jednak powtórzenie ujęcia otwierającego się włazu do tajemniczego statku. W rozszerzonym zwiastunie bezpośrednio poprzedzało ono kadr, w którym pojawił się Lars Mikkelsen jako Thrawn. Tym samym bezdyskusyjnie potwierdzono, jak złoczyńca wyglądać będzie w live action. Oczywiście wciąż nie jest to najlepsze spojrzenie, gdyż jakość nagrania pozostaje niska. Może to być jednak wskazówka, iż Lucasfilm jeszcze przed premierą oficjalnie zaprezentuje nam Wielkiego Admirała w pełnej krasie.

Lars Mikkelsen jako Wielki Admirał Thrawn na kadrze ze zwiastuna serialu Ahsoka

Omawiany spot obejrzeć możecie poniżej.

Star Wars: Ahsoka zadebiutuje na Disney+ 23 sierpnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.