Seriale

„Ahsoka” – co obejrzeć przed nowym serialem? Aktorka odpowiada

Już w przyszłym miesiącu na Disney+ zadebiutuje Ahsoka z Rosario Dawson w roli tytułowej bohaterki. Aktorka wciela się w postać od 2. sezonu The Mandalorian, gdy po raz pierwszy zobaczyliśmy ją w live action. Zdecydowana większość występów Ahsoki miała jednak miejsce w serialach animowanych, gdzie jej rolę odgrywała Ashley Eckstein. Teraz artystka głosowa poleca fanom powtórzyć projekty, w których brała udział.

W wywiadzie udzielonym portalowi CinemaBlend, Eckstein została zapytana, czy uważa seriale jak Wojny klonów czy Rebelianci za godne uwagi w kontekście nadchodzących produkcji Star Wars. Jej odpowiedź, jak można było się spodziewać, okazała się bardzo entuzjastyczna.

„Absolutnie! Polecam każdemu, kto jest podekscytowany serialem Ahsoka, aby poświęcić czas na obejrzenie Wojen klonów, Rebeliantów, a nawet Opowieści Jedi. Jeśli tego nie zrobicie, nie poznacie istotnych historii, które powinno się znać, żeby w pełni cieszyć się Ahsoką. Otrzymamy tyle nowych i niesamowitych fabuł, ale bez tego tła i pełnego zrozumienia, kim jest Ahsoka czy inne postaci, nie będziecie mieli tego samego zrozumienia i uznania dla wydarzeń z serialu. Dlatego bardzo się cieszę, że Wojny klonów, Rebelianci i Opowieści Jedi są na Disney+. Gdy tylko mam szansę, mówię fanom: »Obejrzyjcie je, zanim obejrzycie Ahsokę. To będzie miało znaczenie.«

Aktorka głosowa oczywiście wypowiada się z perspektywy osoby bardzo zaangażowanej w losy bohaterki. O ile warto znać pełną historię Ahsoki, nadchodzący serial powinien stać na własnych nogach. Dwa miesiące temu Dave Filoni – twórca postaci, seriali animowanych oraz najbliższego projektu – potwierdził, iż znajomość wcześniejszych historii nie jest potrzebna do jego zrozumienia. Sam zalecił jednak seans przynajmniej 4. sezonu Rebeliantów.

Ahsoka trafi na Disney+ 23 sierpnia. W dniu premiery udostępnione zostaną dwa pierwsze odcinki. Kolejne będą emitowane w tygodniowych odstępach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.