Seriale

„The Acolyte” – wyciek ujawnia Jedi z Wielkiej Republiki

Odkąd wystartowała platforma streamingowa Disneya, Lucasfilm nieprzerwanie produkuje kolejne gwiezdnowojenne seriale. Jedną z ciekawiej zapowiadających się pozycji z całą pewnością jest The Acolyte. Ten serial aktorski Star Wars przeniesie nas do ery Wielkiej Republiki i opowie nam o konflikcie jasnej i ciemnej strony Mocy z perspektywy tej drugiej

Pierwsza zapowiedź została zaprezentowana w kwietniu na Star Wars Celebration. Był to ekskluzywny pokaz, jednak zwiastun oczywiście wyciekł – obejrzeć możecie go tutaj – choć nie w całości. Części materiału mogliśmy sobie jedynie wyobrażać na podstawie opisów osób obecnych na wydarzeniu. Teraz do sieci trafił jednak jeden z kluczowych kadrów z zapowiedzi.

Jest to ujęcie kończące zwiastun The Acolyte pokazany uczestnikom Star Wars Celebration. Zobaczyć można na nim grupę rycerzy Jedi dzierżących miecze świetlne o różnych kolorach. Jego zdjęcie opublikował na Twitterze użytkownik Palpamemes wyrażając w ten sposób niechęć do Boba Igera i poparcie dla strajku aktorów i scenarzystów.

The Acolyte ma zadebiutować na Disney+ w przyszłym roku. Serial będzie składać się z ośmiu około sześćdziesięciominutowych odcinków. W skład obsady wchodzą między innymi Amandla Stenberg (Igrzyska śmierciNienawiść, którą dajesz), Lee Jung-jae (Squid Game), Manny Jacinto (Nine Perfect Strangers), Dafne Keen (LoganMroczne materie), Jodie Turner-Smith (Queen & Slim), Dean-Charles Chapman (1917) oraz Carrie-Anne Moss (Matrix).

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.