Seriale

Hayden Christensen jako Anakin Skywalker w nowym zwiastunie „Ahsoki”!

Kilka dni temu do sieci trafiły informacje zdające się potwierdzać udział Haydena Christensena w serialu Ahsoka. Wszystko wskazuje na to, iż ujawnienie jego angażu było przypadkowe i przedwczesne. Teraz jednak Lucasfilm w oficjalnym materiale promocyjnym wskazał, że Anakin Skywalker pojawi się w nadchodzącym projekcie.

Spot zatytułowany Force rozpoczyna się bowiem od wspomnienia Anakina przez Baylana Skolla. Za jedno z ujęć towarzyszących jego słowom służy fragment sceny z piątego odcinka Obi-Wana Kenobiego. W późniejszej części zapowiedzi mistrz Ahsoki otrzymuje jednak własną kwestię. Ta natomiast nie pochodzi już z żadnego innego projektu. Jest to monolog z okresu wojen klonów, w którym Anakin Skywalker poucza padawankę. Zgodnie z przewidywaniami Haydena Christensena zobaczymy zatem zapewne w scenie retrospekcji.

„Na tej wojnie zmierzysz się nie tylko z droidami. Jako twój mistrz mam obowiązek cię przygotować. Nie zawsze będę mógł się tobą zajmować. Nie bój się. Zaufaj instynktowi. Wiem, że możesz to zrobić, Ahsoko.”

Ahsoka zadebiutuje na Disney+ już 23 sierpnia. W dniu premiery na platformę streamingową trafią pierwsze dwa odcinki serialu. Kolejne będą udostępniane w tygodniowych odstępach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.