Seriale

Wyciekł czas trwania trzeciego odcinka „Ahsoki”

W ubiegłym tygodniu na Disney+ w końcu zadebiutowała Ahsoka. Na start Lucasfilm udostępnił aż dwa odcinki najnowszy serialu aktorskiego Star Wars, które razem zapewniły ponad 90-minutowy seans. Przed nami zatem trzeci epizod. Według przecieków jego długość niestety zbliży się jednak do otwarcia serii.

Profil Cryptic HD QUALITY, którego raporty niejednokrotnie okazywały się prawdziwe, informuje bowiem, iż trzeci odcinek serialu trwać będzie zaledwie nieco ponad 30 minut. Dokładniej mówiąc: 34 minuty i 50 sekund, przy czym napisy końcowe zobaczyć mamy już po 31 minutach i 8 sekundach. Ahsoka tym samym stanie się kolejnym serialem Star Wars, który może okazać się rozczarowaniem dla fanów pod kątem czasu spędzonego z ulubionymi postaciami.

Epizod trafi na Disney+ już jutro, czyli w środę 30 sierpnia. Łącznie odcinków będzie osiem, a emisja serialu zakończy się na początku października.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.