Filmy

„Ahsoka” S01E03 online – oglądaj serial Star Wars

Upłynął równy tydzień od debiutu pierwszych dwóch odcinków najnowszego serialu aktorskiego Star Wars. Oznacza to, że dziś przyszedł czas na kolejny. Ahsoka będzie się jedynie rozkręcać, a trzeci epizod może dostarczyć nam zarówno odpowiedzi, jak i zupełnie nowych pytań.

Tak jak w przypadku wszystkich seriali Lucasfilmu, Ahsoka trafia ekskluzywnie na Disney+. Najnowszy odcinek trafił na platformę streamingową dziś o 3:00 rano. Istnieje co prawda możliwość, iż za jakiś czas nie będzie to jedyna opcja. Andor po zakończeniu emisji trafił również do telewizji, zaś pierwsze dwa sezony The Mandalorian doczekają się wkrótce wydań Blu-ray i 4K. Póki co serwis streamingowy Disneya pozostaje jednak jedynym legalnym sposobem, aby obejrzeć Ahsokę.

Serial będzie składać się łącznie z ośmiu odcinków. Ich premiery w dalszym ciągu dzielić będą tygodniowe odstępy. Sezon zakończy się na początku października.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.