Seriale

[Plotka] Więcej seriali Star Wars otrzyma wydania fizyczne!

Niedawno dowiedzieliśmy się, iż Disney zamierza jeszcze w tym roku wydać na Blu-ray i 4K część seriali z Disney+. Wśród zapowiedzianych tytułów znalazły się pierwsze dwa sezony The Mandalorian. Spekulowaliśmy wówczas, że prawdopodobnie również pozostałe projekty Star Wars doczekają się wydań fizycznych. Jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom, tak rzeczywiście się stanie.

Według kanału In Search of Physical Media na początku przyszłego roku do sprzedaży trafić ma płytowe wydanie 3. sezonu The Mandalorian. Później do listy seriali Star Wars na fizycznych nośnikach dołączyć mają też Andor oraz Księga Boby Fetta. Póki co nie udało się dotrzeć do żadnych informacji na temat potencjalnego wydania Obi-Wana Kenobiego. Wydaje się to jednak jedynie kwestią czasu, jeśli Disney rzeczywiście planuje aż tak masowe wydawanie produkcji Disney+ na płytach.

A kolejne raporty zdają się potwierdzać ofensywę na rynek nośników fizycznych. TheDiscFather również informuje bowiem, iż na Blu-ray i 4K trafią Andor i 3. sezon The Mandalorian.

Póki co mowa jedynie o planach wydawniczych kierowanych na rynek amerykański. Nie wiemy na razie, czy seriale Star Wars z Disney+ trafią na rynki europejskie, w tym oczywiście polski. Dla kolekcjonerów i tak będzie to jednak wyjątkowa okazja. Wcześniej wydawało się, iż ekskluzywne produkcje streamingowe pozostaną nie do zdobycia i pozostawią wieczny niedosyt na gwiezdnowojennych półkach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.