Seriale

[SPOILER] Gwiazda „Ahsoki” zdradza ważną scenę z finału serialu

Już za kilka dni na Disney+ trafi finałowy odcinek najnowszego serialu aktorskiego Star Wars. Ahsoka z całą pewnością zaskoczy nas jeszcze niejednym rozwiązaniem fabularnym. Jedna scena została już jednak ujawniono przez jedną z aktorek występujących w serialu.

W podcaście Dagobah Dispatch wcielająca się w Morgan Elsbeth Diana Lee Inosanto została zapytana o różnice w pracy pomiędzy The Mandalorian a Ahsoką. Opisując swoje wrażenia, aktorka skupiła się na porównaniu konkretnych scen. Jedną z nich już widzieliśmy w pierwszym projekcie, natomiast o obecności drugiej w finale najnowszego serialu właśnie się dowiedzieliśmy. Jak się okazuje, Ahsoka ponownie zmierzy się z popleczniczką Wielkiego Admirała Thrawna.

„Co się różniło? Świetne pytanie. Powiem jedno: na pewno scena walki. Na poprzedni pojedynek z Rosario miałyśmy 17 godzin, podczas gdy tym razem… Całe dni.”

Tym razem walka pomiędzy Morgan Elsbeth i togrutańską Jedi będzie według Inosanto wydarznieme godnym finału sezonu. Według aktorki scena, którą zobaczymy w przyszłym tygodniu, będzie dłuższa i jeszcze bardziej przyciągająca uwagę.

„To długa, angażująca scena akcji. Jest dość szalona. I są pewne inne momenty. Wszyscy mamy swoje… Jest bardzo dużo akcji i nie chcę powiedzieć za dużo, ale zdarzają się niesamowite momenty. Zdecydowanie w przypadku każdego.”

Ahsoka zakończy się w najbliższą środę, 4 października. Według licznych doniesień, powstanie kolejnego sezonu serialu jest jednak prawdopodobne. Ponadto wątki z tego oraz innych projektów kontynuowane będą w kinowym filmie Dave’a Filoniego.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.