Seriale

Scenarzystka komentuje długość odcinka „The Acolyte” – kolejny będzie dłuższy

Zeszłotygodniowy odcinek najnowszego serialu aktorskiego Star Wars mógł stanowić rozczarowanie pod kątem czasu trwania. Rozdział historii The Acolyte przedstawiony nam w ubiegłą środę liczył zaledwie 32 minuty. A i to przy uwzględnieniu napisów końcowych oraz skrótu wydarzeń z początku. Możemy jednak mieć nadzieję, iż kolejny będzie bardziej satysfakcjonujący.

Pracująca nad The Acolyte scenarzystka Claire Kiechel po debiucie Dnia poświęciła nieco swojego czasu na dyskusję z fanami Gwiezdnych wojen na Twitterze. (Obecnie jej profil jest prywatny – możemy jedynie domyślać się, iż grupa „fanów” jak zwykle dopięła swego). Odpowiedziała między innymi na pytanie o zaskakująco krótki metraż odcinka i podzieliła się informacją na temat długości nadchodzącego.

„Napisaliśmy ten i odcinek z następnego tygodnia razem i wspólnie osiągnęły górny limit. Kolejny musiał być dłuższy ze względu na powody, więc ten w zamian stał się krótszy. (Wydaje mi się, że jest najkrótszy z całej ósemki? Ale nie powoływałabym się na siebie).”

Według Kiechel materiał z czwartego epizodu poświęcony został na rzecz zachowania całości nadchodzącego. W tym tygodniu nie trafiliśmy na raporty dotyczące czasu trwania piątego odcinka The Acolyte, tak że trudno jest przypuszczać, w jakim przedziale czasowym może się zamknąć. Scenarzystka zdecydowanie nazwała go jednak „dłuższym”, w związku z czym możemy ze spokojem przynajmniej założyć, iż będzie to bardziej satysfakcjonujący metraż.

Być może odcinka tak krótkiego, jak czwarty, nie zobaczymy już w The Acolyte w ogóle. Tego Kiechel jednak – jak sama przyznaje – nie jest pewna. Ale gdyby naprawdę tak było, w żadnym wypadku byśmy się nie obrazili.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.