Gry – kanon

Battlefront II


operation-yellow-moon-moving-target-bf2.jpg

Podczas przemykania po statku rebeliantów w pierwszej misji gry Star Wars: Battlefront II (2017) główna bohaterka – Iden Versio – jest świadkiem przemowy admirała Ackbara. Fortel, o którym wspomina, mający miejsce w sektorze Corva, polegający na odciągnięciu uwagi Imperium od floty Sojuszu gromadzącej się nad Sullust, jest częścią Operacji Żółty Księżyc i został opisany w książce Ruchomy cel autorstwa Jasona Fry’a oraz Cecila Castelucciego.


cantina-band

W trybie multiplayer w grze Star Wars: Battlefront II na mapie Tatooine – Mos Eisley – kiedy wejdziemy do kantyny, w jednym z boksów możemy uruchomić hologram z grającym zespołem muzycznym. Jest to ta sama kapela, która przygrywa w tej kantynie w Nowej nadziei.


star-wars-rogue-one-star-destroyer

Podczas misji na planecie Fondor w kampanii gry Battlefront II jesteśmy zmuszeni do obrony gwiezdnego niszczyciela o nazwie „Nieugięty”. Jest to dokładnie ten sam okręt, który stacjonował nad Jedha City w Łotrze 1.


naboo-star-skiff

Latając nad Mos Eisley w trybie multiplayer w grze Star Wars: Battlefront II, można zauważyć statek Naboo Star Skiff, który pojawia się w Zemście Sithów. To nim Padmé poleciała na Mustafar, by odwieść Anakina od przejścia na Ciemną stronę.

Poprzednia strona 1 2 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.