O nas

Redaktor Naczelny

13939611_1233459750030039_4064211560918010176_nMam na imię Mikołaj. Rebelianckie Szumowiny zakładałem samodzielnie, choć niemały udział miała w tym również moja kochana dziewczyna, która zawsze służy mi dobrą radą, gdy tego potrzebuję, oraz korektą tekstu, kiedy nie mam pewności, czy w moim słowotoku nie ukryły się jakieś byki.

Fanem Gwiezdnych Wojen jestem od małego. Pamiętam czasy, gdy oglądałem w telewizji Oryginalną Trylogię, nie do końca jeszcze rozumiejąc, co widzę na ekranie, ale chłonąc każdy moment filmu. Później przyszła Trylogia Prequeli, które na nowo rozbudziły miłość do odległej galaktyki u już nieco bardziej świadomego chłopca. Choć jest to opinia raczej niepopularna, uważam się za zwolennika Prequeli, bo tak naprawdę to one ukształtowały mnie jako prawdziwego fana Sagi.

Lubię także dotychczasową robotę Disneya i nie widzę problemu w tworzeniu kanonu Star Wars od nowa (stary, choć w dużej mierze poznałem i znajdą się w nim tytuły, które ubóstwiam, uważam za bardzo zagmatwany i miejscami wręcz nielogiczny).

Mam nadzieję, że znajdziecie na Szumowinach to, czego szukacie. :) Niech Moc będzie z Wami, Rebelianci!


Felietonista

jakubstępień

Mam na imię Jakub. Łodzianin i z urodzenia i z wyboru. Niespecjalnie mnie obchodzi, kto strzelił pierwszy, grunt, że to Han trafił. Jak zdecydowana mniejszość fanów interesuję się doktrynami politycznymi prezentowanymi w świecie Gwiezdnych Wojen, zakładam, że Rey jest ze Skywalkerów i wierzę, że Snoke to tak naprawdę Ezra Bridger.

 


Administratorka Instagrama

Agata

Hello there! Mam na imię Agata, reprezentuję kobiecą część redakcji. Gwiezdne Wojny pokazał mi tata i to dzięki niemu od małego jest to moja ulubiona saga. Wolę starą trylogię od nowej, mimo faktu, że młody Obi-Wan Kenobi jest postacią, która zawsze poprawia mi humor. Nie wyobrażam sobie dnia bez kawy wypitej z mojego kubka R2-D2.

Reklamy