Współpraca

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy podejmowania współpracy. Jeśli chcesz przedstawić nam propozycję, prosimy o nadesłanie e-maila z ofertą pod adres: rebelianckie.szumowiny@gmail.com

W ostatnim czasie podjęliśmy współpracę z:

Wydawnictwo Uroboros

Uroboros_LogoSamo_bitmap

Marka Uroboros powstała w 2013 roku w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie czytelników. Proponuje głównie ciekawą fantastykę dla dorosłych czytelników, ale również trafiającą w zróżnicowane gusta starszej młodzieży. W ofercie nie brakuje klasycznego sciene-fiction, powieści fantasy, steampunku i cyberpunku, mamy również pozycje ocierające się o klimat horroru czy dystopii oraz innych podgatunków fantastyki. Mitologiczne inspiracje, nieustraszeni bohaterowie, potężni czarodzieje oraz misje pełne zagadek, wyzwań i wrogów, a także wiele innych inspiracji znajdziecie w szerokiej ofercie Uroborsa. Współpracujemy od maja 2017.


Wydawnictwo Egmont Polska

egmontpolska

Od ponad 15 lat pod egidą Klubu Świata Komiksu należącego do Wydawnictwa Egmont Polska ukazują się najlepsze albumy światowych i rodzimych twórców. W roku 2014 Egmont wprowadził na rynek ekskluzywną kolekcję dzieł światowej sztuki komiksowej –Kanon Komiksu. Współpracujemy od maja 2017.


Electronic Arts Polska

EA Polska Logo

Polski oddział amerykańskiego producenta oraz wydawcy gier komputerowych i wideo. Firma została założona przez Tripa Hawkinsa w 1982. W pierwszej połowie 2011 roku firma EA była pierwszym co do wielkości wydawcą gier na zachodnich rynkach, z roczną sprzedażą sięgającą 4 miliardów dolarów. Jest też właścicielem platformy dystrybucji cyfrowej Origin. EA jest oficjalnym wydawcą gier wideo spod znaku Gwiezdnych Wojen. Współpracujemy od sierpnia 2017.


Wydawnictwo AMEET

logo_AMEET

AMEET powstał w 1991 roku jako wydawnictwo ukierunkowane na tworzenie książek aktywizujących dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Od początku działalności pracuje nad rozszerzeniem oferty wydawniczej, w której dziś można znaleźć:

  • cały szereg publikacji aktywizujących,
  • edukacyjnych,
  • serię książek „Maluj wodą”,
  • serię książek wspomagających naukę języka angielskiego Disney MAGIC ENGLISH,
  • książki z płytami z serii „Czytaj i Słuchaj”,
  • literaturę dziecięcą oraz książki dla starszych dzieci.

Wydawnictwo DeAgostini

deagostini

Grupa De Agostini jest obecna w ponad 30 krajach świata. Jej atlasy, encyklopedie, kursy językowe, filmy dvd, przewodniki, serie do kolekcjonowania, wydawnictwa multimedialne, aplikacje na tablety i smartphony ukazują się w kilkunastu językach, dostarczając milionom czytelników – od Brazylii, po Nową Zelandię – solidnej porcji praktycznej wiedzy i jednocześnie świetnej rozrywki.


Galapagos

galapos-logo_173mq

Galapagos Sp. z o.o.  to niezależna spółka dystrybucyjna na polskim rynku, założona w 2007 roku przez Andrzeja Łudzińskiego (uprzednio Dyrektora Generalnego polskiego oddziału Warner Home Video) i Tomasza Kopcia (współzałożyciela spółki muzycznej Pomaton, obecnie Warner Music Poland). Galapagos Sp. z o.o. jest kluczowym dystrybutorem  na rynku rozrywki domowej i rozprowadza filmy DVD oraz Blu-ray i Blu-ray 3D Warner Bros., New Line Cinema oraz HBO®. Jest wyłącznym dystrybutorem DVD oraz Blu-ray i Blu-ray 3D opatrzonych marką Disney, Disney/PixarMarvel oraz produkcji wytwórni LucasFilm, a także oferty DVD LEGO®, Hasbro Studios, wybranych seriali Telewizji Polskiej i niezależnych polskich producentów.


Status Widmo

1618667_371509383036674_2924314591908798222_n

Założony w roku 2011 serwis Mass Effect: Status Widmo traktuje o tematyce gier, książek i wszelkich tytułów powiązanych z popularnymi grami z serii Mass Effect. Współpracujemy od maja 2017 r.