Fanmade

„Star Wars: Fallen Angel” – Vader odwiedza grób Padmé Amidali w fanowskim filmie

Kiedy tylko sobie pomyślimy, że fanowskie dzieła niczym nas już nie zaskoczą, za każdym razem na horyzoncie pojawia się kolejne, które zdecydowanie przeczy tej tezie. W tę definicję idealnie wpisuje się krótkometrażowy film zatytułowany Fallen Angel.

Co prawda omawiana produkcja miała swoją premierę na YouTube już parę miesięcy temu, ale jakimś cudem dopiero dziś na nią natrafiliśmy (dzięki za udostępnienie jej u siebie, Biblioteko Ossus). Świetnie prezentująca się animacja opublikowana została przez kanał AlexS189 i przedstawia moment, w którym Mroczny Lord Sithów zjawia się w miejscu pochówku swojej ukochanej, Padmé Amidali. Co interesujące, przez moment możemy nawet zobaczyć go bez hełmu, co świetnie oddaje emocjonalny wydźwięk sceny.

Materiał wideo obejrzycie poniżej:

W ostatnim czasie mieliśmy okazję pisać o kilku ciekawych produkcjach od fanów. Zachęcamy Was do zapoznania się z nimi, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście:

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.