Wesprzyj nas

Prowadzenie strony pochłania ogromne pokłady czasu, energii oraz pieniędzy. Na pierwsze dwie kwestie nie można nic zaradzić, ale ostatnia ma rozwiązanie. Zdecydowaliśmy się otworzyć konto na Patronite, dzięki któremu możecie zapewnić nam wsparcie finansowe.

Jeśli cenicie naszą pracę, rozważcie dołożenie swojej cegiełki do naszej działalności. Dzięki temu zyskacie pewność, iż w dalszym ciągu będziemy dostarczać Wam informacji ze świata Star Wars i będziemy mogli się rozwijać. Progi uważamy za osiągalne – jako że znacznie ma dla nas pomoc w każdym rozmiarze, najniższy wynosi tylko 3 złote na miesiąc. W zamian za wsparcie nie jesteśmy w stanie zaoferować wiele, jednak Patronom i Patronkom chcemy zaoferować drobne benefity. Możliwe jest uzyskanie wpisu na listę wspierających czy opcja korzystania z naszej witryny bez reklam.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy może lub chce wspierać nas pieniężnie. Wsparcie może mieć jednak różne formy i każdą z nich bardzo doceniamy. Dziękujemy Wam za czytanie naszych artykułów oraz polubienia, komentarze i udostępnienia w mediach społecznościowych. Cieszymy się z tak wspaniałego grona czytelników. Niech Moc będzie z Wami!

Zasłużeni Rebelianci

Grzegorz K.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.