Gry

Powstaje kolejna gra Star Wars! Za sterami twórczyni „Uncharted”

W ostatnim czasie krajobraz filmowych projektów Star Wars prezentuje się wyjątkowo ubogo, ale wygląda na to, że w miejsce kinowych przygód Lucasfilm w końcu pozwoli rozwinąć skrzydła grom osadzonym w odległej galaktyce. Lista zapowiadanych tytułów, które trafić mają na nasze komputery i konsole, stale się powiększa, a dziś właśnie pojawia się na niej nowa pozycja.

Na oficjalnej stronie Star Wars ogłoszono bowiem, iż powstanie kolejna gra osadzona w uniwersum Gwiezdnych wojen, za którą odpowiadać będzie studio Skydance New Media z Amy Hennig na czele. Hennig może pochwalić się imponującym dorobkiem w postaci tytułów takich jak Legacy of Kain, Jak and Dexter czy Uncharted. Pracowała też w Visceral Games nad anulowaną gwiezdnowojenną grą, którą znamy jako Project Ragtag.

Nowy projekt ma być skupioną na fabule przygodową grą akcji z oryginalną historią i póki co to wszystko, co wiemy na jego temat. Zarówno Amy Hennig, jak i przedstawiciele Lucasfilm Games oraz Skydance New Media wyrazili podekscytowanie współpracą.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.