Książki i komiksy

Ujawniono okładkę książki „The Princess and the Scoundrel”

Po porcji doniesień dotyczących książki Shadow of the Sith, dziś przyszedł czas na kolejną z tegorocznych nowości, jaką jest powieść The Princess and the Scoundrel autorstwa Beth Revis. Za pośrednictwem oficjalnej strony StarWars.com ujawniono jej okładkę.

Autorem grafiki, która w wyraźny sposób nawiązuje do Ślubu Księżniczki Leii i szeregu powieści gwiezdnowojennych z lat 90., jest Oliver Cuthbertson.

Przypomnijmy, że akcja książki ma się rozgrywać krótko po wydarzeniach z Powrotu Jedi i przedstawić ślub oraz miesiąc miodowy Hana Solo i Lei Organy, mający odbywać się na pokładzie luksusowego statku kosmicznego Halcyon (stanowiącego inspirację hotelu Galactic Starcruiser). Spokojny okres zmącą jednak wciąż panoszące się po galaktyce siły Imperium.

Powieść ukaże się w Stanach Zjednoczonych 16 sierpnia nakładem wydawnictwa Del Rey. Na tę chwilę nie znamy szczegółów polskiego wydania.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.