Seriale

Coruscant w nowym zwiastunie 3. sezonu „The Mandalorian”?

Lucasfilm aktywnie promuje się na brazylijskim konwencie CCXP. Wczoraj nie tylko opublikowano zwiastun nadciągającej finałowej odsłony przygód Indiany Jonesa, ale też mogliśmy zobaczyć tron Mandalory i poznać oficjalną datę premiery 3. sezonu The Mandalorian. Jak się okazuje, na tym nie zakończono i za zamkniętymi drzwiami zaprezentowano nowy klip.

Jak donosi zaufany portal Bespin Bulletin, film zmontowany był w formie zwiastuna i składał się z kilku wcześniej niewidzianych scen. Wśród nich znalazła się Bo-Katan na wspomnianym wcześniej tronie, Grogu i Din wędrujący po ruinach Mandalory w poszukiwaniu odkupienia dla tego drugiego, a także kilka scen akcji – Din uciekający przed TIE Fighterami oraz Grogu używający Mocy przeciwko jakiemuś stworowi. W formie bardzo krótkich ujęć zaprezentowano także potencjalnie najciekawsze fragmenty – zezłomowany niszczyciel gwiezdny oraz planetę wyglądającą na Coruscant! Ostatnia informacja nie jest jednak pewna, istnieje prawdopodobieństwo, że to znane z Przebudzenia Mocy Hosnian Prime, bądź sama Mandalora. Na potencjalne potwierdzenie będziemy musieli poczekać do momentu, aż wspomniany klip trafi do sieci mniej lub bardziej oficjalnymi kanałami.

Pierwszy odcinek nowego sezonu Mandalorianina pojawi się na Disney+ 1 marca przyszłego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.