Seriale

Wyciekł odcinek „Star Wars: Detours” – anulowanej animacji komediowej

W ostatnich dniach, a nawet tygodniach, fani Star Wars żyją głównie kolejnymi odcinkami emitowanego właśnie serialu The Mandalorian, jednak uniwersum odległej galaktyki obfituje w mnóstwo różnorodnych materiałów i nawet teraz wciąż dzieje się coś, na co warto zwrócić uwagę. Chociażby od wczoraj mamy okazję zapoznać się z próbką innego serialu, którego produkcję przerwano kilka lat temu, gdy Disney przejął prawa do marki Gwiezdnych wojen – chodzi o Star Wars: Detours, humorystyczną animację, mającą przedstawiać skecze osadzone pomiędzy III i IV epizodem sagi Skywalkerów.

Seria produkowana była przez Lucasfilm Animation przy współpracy twórców słynnych parodii z serii Robot ChickenSetha Greena i Matthew Senreicha. Zanim przerwo nad nią prace, studio zdążyło wyprodukować dwa sezony, niestety ani jeden odcinek nie zdążył ujrzeć światła dziennego.

Poniżej możecie obejrzeć jeden z nich zatytułowany Dog Day Afternoon, który trafił do sieci za pośrednictwem forum Reddit. Akcja dzieje się w jadłodajni Dexa, znajomego Obi-Wana, pojawiającego się wcześniej w Ataku klonów.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.