Saga Star Wars

Pojedynek z „The Rise of Skywalker” miał odbyć się na planecie znanej z Prequeli Star Wars

W IX Epizodzie nie doczekaliśmy się zbyt wielu planet znanych z innych dzieł uniwersum (jedynymi były Mustafar ze scen otwierających film oraz Tatooine z epilogu), choć pierwotnie zarówno scenariusz Colina Trevorrowa, jak i pierwsze szkice Abramsa i Terrio umieszczały część akcji filmu na planecie Coruscant. Najnowsza grafika koncepcyjna zdradza nam nieco więcej na temat tej lokacji.

Jak donosi artysta koncepcyjny Adam Brockbank, pojedynek między Rey i Kylo Renem, który w ostatecznej wersji toczy się na pustyni planety Pasaana, miał rozegrać się właśnie na Coruscant.

„Ten moment… ale na zniszczonym Coruscant. Koncept z z fazy rozwoju projektu.”

Bardzo ciekawe jest to, że twórcy zdecydowali się na identyczne rozwiązanie starcia w postaci odcięcia skrzydła od statku Kylo Rena. Autor potwierdził przy okazji wcześniejsze wycieki starych wersji scenariusza, tworzonych już przez J.J. Abramsa, w których znana z Prequeli stolica Republiki jest zdewastowana wojną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.