Filmy

Pojedynek z „The Rise of Skywalker” miał odbyć się na planecie znanej z Prequeli Star Wars

W IX Epizodzie nie doczekaliśmy się zbyt wielu planet znanych z innych dzieł uniwersum (jedynymi były Mustafar ze scen otwierających film oraz Tatooine z epilogu), choć pierwotnie zarówno scenariusz Colina Trevorrowa, jak i pierwsze szkice Abramsa i Terrio umieszczały część akcji filmu na planecie Coruscant. Najnowsza grafika koncepcyjna zdradza nam nieco więcej na temat tej lokacji.

Jak donosi artysta koncepcyjny Adam Brockbank, pojedynek między Rey i Kylo Renem, który w ostatecznej wersji toczy się na pustyni planety Pasaana, miał rozegrać się właśnie na Coruscant.

„Ten moment… ale na zniszczonym Coruscant. Koncept z z fazy rozwoju projektu.”

Bardzo ciekawe jest to, że twórcy zdecydowali się na identyczne rozwiązanie starcia w postaci odcięcia skrzydła od statku Kylo Rena. Autor potwierdził przy okazji wcześniejsze wycieki starych wersji scenariusza, tworzonych już przez J.J. Abramsa, w których znana z Prequeli stolica Republiki jest zdewastowana wojną.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.