Seriale

„The Mandalorian”: Temuera Morrison mówi o swojej przyszłości w ramach Star Wars

Debiutujący w ostatni piątek Rozdział 14 zaskoczył wielu widzów The Mandalorian, głównie za sprawą ponownego spotkania z legendarnym łowcą nagród – Bobą Fettem – który w spektakularny sposób utorował sobie ścieżkę na pierwszy plan rozwijanego obecnie kanonu Gwiezdnych wojen. Choć wciąż nie wiemy, w jaki sposób właściwie udało mu się przeżyć spotkanie z Sarlackiem z Powrotu Jedi, fani niemal jednogłośnie przyjęli powrót Boby z otwartymi ramionami. Pozostaje jedynie pytanie, jaką przyszłość dla bohatera planują twórcy oraz jak widzi ją wcielający się w niego aktor?

Na to pytanie postarał się odpowiedzieć sam zainteresowany, czyli Temuera Morrison. W niedawnym wywiadzie dla The New York Times artysta odniósł się do możliwości ponownego wcielenia się w łowcę w ramach kolejnych sezonów Mandalorianina lub ewentualnego spin-offu poświęconego owej postaci.

„Będę musiał poczekać i przekonać się sam. Sądzę, że wiele zależy od tego, jak mój występ zostanie odebrany w tym sezonie, ale tak naprawdę nie wiem nic więcej. Włożyłem w tę rolę tyle, ile mogłem. Dałem pokaz tego, co sobą reprezentuję. Jest oczywiście miejsce na pociągnięcie tego dalej. Mam nadzieję, że będę mógł wziąć w tym udział.”

Morrison został również zapytany o potencjalną współpracę z małym bohaterem gwiezdnowojennej serii aktorskiej – Grogu – w przyszłości. Aktor zdradził, że nie miał dotąd okazji pracować z kukiełką malca zbyt dużo, ale żywi nadzieję, że w przyszłości to się zmieni.

„Aktualnie Baby Yoda to prawdopodobnie największy aktor w Hollywood, ale nie miałem okazji pracować z nim ani z ludźmi, którzy nim sterują, zbyt blisko. Wykorzystałem go dotąd w dość niecnym celu – jako przynętę. Ale mam nadzieję, że w końcu będę miał szansę się z nim spotkać i nieco zacieśnić naszą znajomość.”

Choć nic na razie nie jest pewne, to popularność, jaką cieszy się wśród fanów zarówno sam Boba Fett, jak i odgrywający go Temuera Morrison, każą zakładać, iż obecność postaci w kolejnych sezonach Mandalorianina (a potencjalnie również w innych produkcjach) jest niemal pewna. Zignorowanie takiej okazji byłoby sporym błędem ze strony Lucasfilmu, lecz oczywiście czas pokaże, jakie decyzje podejmą włodarze marki.

Tymczasem przed nami jeszcze dwa odcinki 2. sezonu The Mandalorian – siódmy ukaże się na Disney+ w najbliższy piątek, zaś ósmy tydzień później, 18 grudnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.