Seriale

Kevin Kiner, kompozytor muzyki do „Wojen klonów”, stworzy partyturę do „The Bad Batch”!

Wojny klonów pokochały miliony fanów na świecie, a przyczyną tego były wyraziste postaci oraz ciekawie przedstawiony okres, w jakim rozgrywała się prequelowa trylogia Gwiezdnych wojen. Niemały udział w tworzeniu klimatu animacji miała również muzyka towarzysząca nam podczas seansów, której autorem był legendarny już Kevin Kiner. Jak właśnie się dowiedzieliśmy, niebawem ponownie będziemy mogli usłyszeć efekty pracy kompozytora, gdyż powróci on z partyturą dla nadchodzącego The Bad Batch.

Serial opowie o tytułowym oddziale specjalnym i jego przygodach po zakończeniu Wojen klonów, których kulminacyjnym momentem były wydarzenia związane z Rozkazem 66. Będziemy mogli obserwować szybko zmieniającą się galaktykę oraz nowe realia, w jakich znajdą się bohaterowie po przekształceniu Republiki w Imperium.

Producentami wykonawczymi projektu są Dave Filoni (Wojny klonów, Rebelianci, The Mandalorian), Athena Portillo (Ruch Oporu), Brad Rau i Jennifer Corbett. Jak już wspomnieliśmy, Kiner napisał wcześniej muzykę do wszystkich odcinków The Clone Wars, a także Star Wars Rebels i pełnometrażowego filmu Wojny klonów.

Star Wars: The Bad Batch zadebiutuje jeszcze w tym roku na Disney+.

Źródło: Film Music Reporter

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.