Gry

Aktualizacja dostosowująca „Jedi: Fallen Order” do nowej generacji konsol już dostępna

Pod koniec ubiegłego roku zarówno Sony, jak i Microsoft wypuściły do sprzedaży (choć bynajmniej nie oznacza to powszechnej dostępności) nowe konsole gamingowe. Wszystkie modele obsługują wersje gier przygotowane na konsole poprzedniej generacji, jednak bez odpowiednich aktualizacji same gry nie mogą oczywiście wykorzystać pełni możliwości nowego sprzętu.

Posiadaczy konsol nowej generacji (lub osoby zamierzające w najbliższym czasie w którąś się zaopatrzyć) ucieszy więc fakt, iż prawdopodobnie najbardziej ceniona gra Star Wars debiutująca na przestrzeni ostatnich kilku lat doczekała się już odpowiedniego patcha.

Jak informuje EA, Jedi: Fallen Order został przygotowany do użytkowania na PlayStation 5, Xboksie Series X i Xboksie Series S. Poprawiono częstotliwość generowania klatek, zakresy rozdzielczości dynamicznej oraz rozdzielczość przetwarzania końcowego (choć to tylko w przypadku PS5 i XSX).

Szczegóły dotyczące wersji dla każdego modelu konsol nowej generacji doczytać możecie na stronie internetowej wydawcy gry, do której zalinkowaliśmy akapit wyżej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.