Seriale

Znamy nazwiska nowych reżyserów „Star Wars: Andor”!

Wygląda na to, że proces produkcyjny serialu poświęconego postaci Cassiana Andora w końcu trafił na stabilny grunt i prace nad przygodami rebelianckiego szpiega ruszyły na dobre. Świadczyć o tym mogą chociażby ogłoszone dzisiejszej nocy nazwiska dwójki reżyserów, którzy będą odpowiedzialni za przynajmniej jeden z dwunastu odcinków 1. sezonu gwiezdnowojennej serii.

Jak donosi Discussing Film, do Toby’ego Haynesa, który zastąpił w roli reżysera Andora Tony’ego Gilroya, dołączyli Ben Caron i Susanna White. W portfolio Carona znajdziemy m.in. jedenaście epizodów niezwykle popularnego serialu The Crown czy finałowy odcinek Sherlocka. Z kolei White może pochwalić się nawet większym doświadczeniem, bowiem spod jej ręki wyszły epizody Generation Kill: Czas wojny, Zakazanego imperium, Kronik Times Square oraz Billions.

W roli Cassiana Andora powróci oczywiście Diego Luna, który wcielał się w bohatera w ramach Łotra 1. Serial opowie o przeszłości postaci w szeregach Sojuszu Rebeliantów oraz życiu szpiega, który musi podejmować wiele trudnych decyzji, nie zawsze zgodnych z jego sumieniem. Star Wars: Andor ma zadebiutować na platformie Disney+ w 2022 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.