Gry

Aspyr Media rzeczywiście PRACUJE nad dużą grą wideo – powstanie nowego KotOR-a coraz bardziej możliwe

W drugiej połowie stycznia w sieci pojawiły się pogłoski, jakoby nieokreślone studio deweloperskie pracowało nad zupełnie nową, kanoniczną wersją gry Knights of the Old Republic. Z kolei kilka dni temu udało się dotrzeć do poszlak, które wskazały, iż może to być Aspyr Media. Najnowsze doniesienia natomiast zdają się stanowić kolejne potwierdzenie, że we wszystkich doniesieniach kryje się ziarno prawdy.

Jak bowiem przekazuje portal Wccftech, w ogłoszeniu Embracer Group na temat przejęcia między innymi studia Aspyr pojawiła się informacja o tym, że studio rzeczywiście pracuje obecnie nad ważną, wysokobudżetową produkcją, będącą częścią istniejącej już marki:

„Aspyr rozwija teraz kilka gier, w tym jeden duży projekt o budżecie w wysokości około 70 milionów dolarów, który ma stać się ważny dla wszystkich.”

Oczywiście koniec końców może okazać się, iż przez cały ten czas nie chodziło o nową wersję Knights of the Old Republic, jednak z biegiem czasu coraz więcej poszlak zaczyna na to wskazywać. Jak na razie wszystko pozostaje w sferze domysłów, ale warto podkreślić, że domysłów, które wydają się być oparte o dość sensowne sygnały.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.