Gry

Zobaczcie nowy gameplay trailer ze „Star Wars: Republic Commando” na PS4, PS5 i Nintendo Switch

sw_republic_commando-1.jpg

Zaledwie parę dni temu oficjalnie ogłoszono, iż niebawem doczekamy się premiery portu kolejnej klasycznej gry z uniwersum Star Wars na konsole nowej generacji – Republic Commando zadebiutuje na konsolach PlayStation 4PlayStation 5 (poprzez wsteczną kompatybilność) oraz Nintendo Switch. Z kolei wczorajszego wieczora studio odpowiedzialne za odświeżoną wersję klasyka – Aspyr Media – opublikowało gameplay trailer, dzięki któremu możemy przyjrzeć się fragmentom rozgrywki.

W grze wcielamy się w dowódcę Delta Squad – elitarnego oddziału klonów, wykonującego misje na tyłach wroga. Odwiedzając znane lokacje, takie jak Geonosis czy Kashyyyk, wykorzystujemy różnorodne umiejętności swoich współtowarzyszy, by przedzierać się przez kolejne obszary i hordy przeciwników. Tytuł studia LucasArts pierwotnie wydano w 2005 roku na komputery PC oraz konsolę Xbox. Premiera nowej edycji Republic Commando została wyznaczona na 6 kwietnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.