Książki i komiksy

Finał trylogii „Thrawn Ascendancy” jeszcze w tym roku! Zapowiedziano „Lesser Evil”

Od premiery Greater Good, czyli drugiego tomu najnowszej trylogii o początkach słynnego Admirała Thrawna, dzielą nas niemal 4 tygodnie, a już doczekaliśmy się zapowiedzi finałowej, trzeciej części cyklu. Co ciekawe, finał nastąpi szybciej, niż moglibyśmy się spodziewać, bo jeszcze w tym roku.

Trzeci tom o podtytule Lesser Evil (pol. Mniejsze zło) napisze oczywiście autor wszystkich pozostałych książek o Niebieskolicym strategu, czyli Timothy Zahn. Opis sugeruje, że Dynastia Chissów stanie na skraju wojny domowej, a Thrawn będzie starał się powstrzymać niebezpieczny konflikt, badając przeszłość jednego z rodów rządzących Csillą. Dokąd go to zaprowadzi? Przekonamy się 16 listopada tego roku, kiedy to powieść zadebiutuje za Oceanem. Poniżej możecie zobaczyć okładkę książki.

Wspomniane wcześniej Greater Good pojawi się na rynkach anglojęzycznych 27 kwietnia. Na tę chwilę nie mamy żadnych informacji odnośnie planów wydania tej trylogii przez wydawnictwo Olesiejuk – patrząc na ich zapowiedzi, na pewno nie nastąpi to w tym roku, ale można podejrzewać, że początek 2022 roku to całkiem realny termin.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.