Książki i komiksy

Finał trylogii „Thrawn Ascendancy” jeszcze w tym roku! Zapowiedziano „Lesser Evil”

thrawn-ascendancy-lesser-evil-timothy-zahn-1.jpg

Od premiery Greater Good, czyli drugiego tomu najnowszej trylogii o początkach słynnego Admirała Thrawna, dzielą nas niemal 4 tygodnie, a już doczekaliśmy się zapowiedzi finałowej, trzeciej części cyklu. Co ciekawe, finał nastąpi szybciej, niż moglibyśmy się spodziewać, bo jeszcze w tym roku.

Trzeci tom o podtytule Lesser Evil (pol. Mniejsze zło) napisze oczywiście autor wszystkich pozostałych książek o Niebieskolicym strategu, czyli Timothy Zahn. Opis sugeruje, że Dynastia Chissów stanie na skraju wojny domowej, a Thrawn będzie starał się powstrzymać niebezpieczny konflikt, badając przeszłość jednego z rodów rządzących Csillą. Dokąd go to zaprowadzi? Przekonamy się 16 listopada tego roku, kiedy to powieść zadebiutuje za Oceanem. Poniżej możecie zobaczyć okładkę książki.

thrawn-ascendancy-lesser-evil-timothy-zahn-cover-1.jpg

Wspomniane wcześniej Greater Good pojawi się na rynkach anglojęzycznych 27 kwietnia. Na tę chwilę nie mamy żadnych informacji odnośnie planów wydania tej trylogii przez wydawnictwo Olesiejuk – patrząc na ich zapowiedzi, na pewno nie nastąpi to w tym roku, ale można podejrzewać, że początek 2022 roku to całkiem realny termin.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.