Seriale

Wyciekło nagranie z planu „Obi-Wana Kenobiego”

Tegoroczne święta wielkanocne przyniosły fanom Gwiezdnych wojen dość niespodziewany prezent – jakiś czas temu do sieci trafiło wideo ukazujące podobno plan zdjęciowy jednego z nadchodzących seriali aktorskich.

Trwający nieco ponad 40 sekund materiał z TikToka przedstawia lokację niewątpliwie służącą za planetę Tatooine. Opisany jest jako nagranie z planu Obi-Wana Kenobiego – choć równie dobrze mógłby to być plan Andora czy The Book of Boba Fett, zdajemy się na wiedzę osoby publikującej. Wydaje się to zresztą najbardziej prawdopodobną opcją, biorąc pod uwagę, iż zdjęcia do serialu o brodatym Mistrzu Jedi mają dopiero się rozpocząć, w związku z czym teren przyszłej produkcji może nie być jeszcze pilnowany tak skrupulatnie, jak miejsca, w których filmuje się już materiały do projektów. Nagranie obejrzeć możecie poniżej.

Obi-Wan Kenobi zadebiutuje na Disney+ prawdopodobnie w przyszłym roku. W tytułowego bohatera wcieli się oczywiście Ewan McGregor, zaś oprócz niego w serialu zobaczymy również Haydena Christensena – dopiero co ogłoszono zresztą pełną obsadę projektu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.