Seriale

Oficjalnie ogłoszono pełną obsadę „Obi-Wana Kenobiego”!

O tym, iż Lucasfilm zamierza wyprodukować aktorski serial poświęcony postaci Obi-Wana Kenobiego wiemy już od bardzo dawna. Po kilku przesunięciach wkrótce rozpocząć mają się zdjęcia do projektu, w związku z czym wytwórnia zdecydowała się dziś oficjalnie ogłosić główną obsadę.

Oczywista jest obecność na liście Ewana McGregora, który w Obi-Wanie Kenobim powróci do roli z trylogii Prequeli. Nie zaskakuje również zapowiedziany w grudniu udział Haydena Christensena, o którym zresztą wcześniej krążyło trochę plotek. Teraz potwierdziły się też domysły na temat powrotu Joela Edgertona, które swego czasu podsycił sam aktor wcielający się w Owena Larsa – jednak jego obecność może stanowić też wskazówkę, iż w serialu zobaczymy również młodego Luke’a Skywalkera. Ostatecznie potwierdziły się także doniesienia sprzed niecałego miesiąca o obsadzeniu Indiry Varmy. Całej obsadzie przyjrzeć możecie się poniżej:

Datę debiutu Obi-Wana Kenobiego przewidywać można na przyszły rok, zaś prace na planie mają wystartować już w kwietniu bieżącego roku. Serial dystrybuowany będzie rzecz jasna za pośrednictwem Disney+.

Podobne posty

13 komentarzy

  1. Tutaj powinienem napisać to samo co napisałem pod Andorem, ale jakoś ten serial i fakt, że w końcu coś się dzieje, cieszy Mnie bardzo. Nie da się ukryć, że będę ubolewał nad brakiem Ray Parka w obsadzie i oby nie robili faktycznie Tego trzeciego pojedynku Kenobiego z Wóderem :p

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.