Gry

Dziś premiera „Star Wars: Republic Commando” na PS4 – zobaczcie launch trailer

Jakiś czas temu oficjalnie zapowiedziano wydanie odświeżonej wersji klasycznego Star Wars: Republic Commando na konsolach nowszej generacji – PlayStation 4 i Nintendo Switch. Stworzony przez Aspyr Media port nie wprowadza co prawda żadnych istotnych usprawnień w rozgrywce, ale pozwala cieszyć się uwielbianą przez fanów strzelanką na nowocześniejszym sprzęcie oraz w wysokiej rozdzielczości, jaką zapewnia obecna technologia. Dziś nareszcie doczekaliśmy się premiery gry.

Aby przypomnieć graczom konsolowym i fanom Gwiezdnych wojen, że Komandosi Republiki przybyli na pole bitwy, oficjalny kanał PlayStation opublikował premierowy zwiastun produkcji. Możecie obejrzeć go poniżej:

Tytuł dostępny jest do kupienia w wersji cyfrowej na PS Store oraz w sklepie Nintendo za 14,99 dolara (niecałe 60 zł w momencie pisania tego artykułu). Jeśli chcielibyście odświeżyć sobie przygody Bossa, Scorcha, Fixera i Seva, to teraz jest ku temu najlepszy moment.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.