Seriale

Brodaty Ewan McGregor na nowym zdjęciu – tak będzie wyglądał Obi-Wan w swoim serialu

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie obi-wan-kenobi-disney-series-rumor.jpg

Jak zapewne doskonale wiecie, jakiś czas temu oficjalnie zapowiedziano powstanie serialu o przygodach Obi-Wana Kenobiego, mającego rozgrywać się pomiędzy wydarzeniami z Zemsty Sithów i Nowej nadziei. W związku z rozpoczynającymi się niebawem pracami na planie zdjęciowym, w ostatnich dniach ujawniono również główną obsadę gwiezdnowojennej produkcji dla Disney+, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, iż do Ewana McGregora i Haydena Christensena dołączyć ma jeszcze dwójka aktorów znanych z trylogii PrequeliJoel Edgerton i Bonnie Piesse, wcielający się w wujostwo Luke’a Skywalkera. Póki co nie wiemy, jak do swoich ról przygotowuje się większość aktorów, ale dzięki social mediom możemy zobaczyć, jak radzi sobie najważniejszy członek ekipy.

Wszystko za sprawą zakładu motoryzacyjnego z Kalifornii, który na swoim instagramowym profilu zamieścił świeże zdjęcia z wizyty Ewana McGregora – widzimy na nich, jak prezentuje się nowa broda oraz fryzura aktora. Biorąc pod uwagę, że do startu zdjęć pozostało już bardzo niewiele czasu, możemy śmiało założyć, że właśnie tak będzie wyglądał brodaty Mistrz Jedi podczas swojego wygnania na Tatooine.

Zarost już na pierwszy rzut oka różni się od tego, jaki pamiętamy z Epizodu III – jest zdecydowanie bardziej bujny i mniej zadbany. Wyjaśnienie tej kwestii jest jednak banalne, bowiem życie w warunkach, w jakich przyszło egzystować Kenobiemu po Rozkazie 66, musi odciskać piętno nie tylko na duszy, ale i ciele (co przecież dobitnie było widać już w Nowej nadziei).

Sześcioodcinkowy serial Obi-Wan Kenobi przypuszczalnie zadebiutuje pod koniec przyszłego roku. Za reżyserię odpowiada Deborah Chow (The Mandalorian), zaś scenariuszem zajął się Joby Harold.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.