Seriale

[Plotka] Cobb Vanth i inne postaci z „The Mandalorian” powrócą w „The Book of Boba Fett”

book-of-boba-fett-cobb-vanth-1.jpg

Nie jest tajemnicą, że powstający The Book of Boba Fett (jak i kilka innych gwiezdnowojennych seriali, jakie mają w przyszłości zadebiutować na platformie Disney+) będzie silnie związany z wydarzeniami przedstawionymi w The Mandalorian. Produkcja o najsłynniejszym łowcy nagród ma stanowić spin-off przygód Dina Djarina, to zaś oznacza, że powinniśmy spodziewać się wielu nawiązań i odniesień do pierwszego serialu aktorskiego Star Wars. Dość oczywistym wydaje się, że przeplatanie wątków nie może odbywać się bez udziału bohaterów, którzy pojawialiby się w obu produkcjach – jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, właśnie poznaliśmy nazwiska kilku z nich.

Jak dowiadujemy się z informacji udostępnionych przez redaktora portalu Cinelinx.com, Jordana Maisona, który wcześniej dostarczył kilka sprawdzonych przecieków o powstających tytułach z Gwiezdnych wojen, znani z The Mandalorian Greef Karga, Migs Mayfeld i Cobb Vanth powrócą w The Book of Boba Fett. Warto zaznaczyć, że Maisonowi udało się potwierdzić te doniesienia tylko u jednego ze swoich źródeł zbliżonych do Lucasfilmu, zatem należy traktować je z dozą ostrożności.

Pozostaje pytanie, jakie role odegrają znajomi Dina w ramach przygód Boby Fetta? O ile obecność Cobba Vantha wydaje się całkiem solidnie uzasadniona – w końcu przez pewien czas był w posiadaniu pancerza Boby i obaj wciąż przebywają na Tatooine – tak na ten moment ciężko wyobrazić sobie, jakie role mieliby odegrać bohaterowie grani przez Billa Burra i Carla Weathersa. Mayfelda porzucono na porośniętej dżunglą planecie Morak, zaś Greef Karga raczej powinien zajmować się swoją „kolonią” na Nevarro. Być może czas przyniesie więcej odpowiedzi.

The Book of Boba Fett zadebiutuje w grudniu tego roku na Disney+, zaś chwilę później, na początku 2022, ukaże się 3. sezon The Mandalorian.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.