Seriale

Zdobywca Oscara za efekty specjalne zajmie się „The Book of Boba Fett”

Nie jest niczym niezwykłym, że produkcje ze świata Gwiezdnych wojen współtworzą jedne z największych gwiazd branży filmowej, zwłaszcza kiedy spojrzymy na ich techniczną stronę. Nie inaczej wygląda praca nad serialami – do ekipy The Book of Boba Fett dołączył zdobywca Oscara.

Scott Fisher został laureatem w kategorii Najlepsze Efekty Specjalne za filmy Interstellar w 2015 roku oraz TENET podczas tegorocznej gali. Obecnie pracuje nad dwoma innymi projektami, ale kiedy skończy swoje zadania, wesprze zespół Industrial Light and Magic i pokieruje działaniami nad efektami w procesie post-produkcji najnowszego serialu aktorskiego Lucasfilmu.

Na tę chwilę nie znamy jakichkolwiek szczegółów zmierzającego w grudniu tego roku na platformę Disney+ show o Bobie Fetcie. Za serial odpowiadają twórcy The MandalorianJon Favreau i Dave Filoni – a także Robert Rodriguez. Poza Temuerą Morrisonem w tytyłowej roli, na ekranie zobaczymy również Ming-Na Wen jako Fennec Shand. Plotki sugerują, że spotkamy również innych bohaterów Mandalorianina.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.