Seriale

Aktor głosowy zapowiada powrót Anakina Skywalkera w nadchodzących projektach animowanych

W ubiegłym roku na nasze ekrany po raz ostatni powróciły Wojny klonów. Siódmy sezon animowanego serialu doprowadził go do końca i zamknął najważniejsze wątki przedstawionej w nim opowieści. Dobrze jednak wiemy, iż nie był to ostatni raz, gdy zobaczymy postaci, które pojawiały się w tej produkcji.

W przyszłym tygodniu zadebiutuje serial, który ukaże nam dalsze losy klonów z Parszywej zgrai. Wczoraj natomiast Matt Lanter ujawnił, że w przyszłości ponownie ujrzymy Anakina Skywalkera, któremu podkładał głos we wszystkich odcinkach Wojen klonów i grze Star Wars: Battlefront II. Jak stwierdził w wywiadzie udzielonym Entertainment Weekly:

Lucasfilm Animation przygotowuje coś nowego. Wziąłem udział w pewnych rzeczach, o których nie mogę jeszcze mówić. Zobaczycie znowu Anakina. Nigdy tak naprawdę z nim nie kończę, znajdzie się gra lub coś nowego dla Lucasfilm Animation.”

Niewykluczony wydaje się udział Lantera w The Bad Batch, gdzie mógłby pojawić się Darth Vader. Od debiutu tego projektu dzielą nas jednak zaledwie dni, a aktor wspomniał o zupełnie nowych produkcjach, które najwyraźniej nie zostały jeszcze oficjalnie zapowiedziane. Wygląda zatem na to, iż możemy spodziewać się ogłoszeń kolejnych seriali animowanych, w których Skywalker mógłby się pojawić. Tymczasem bohater powrócić ma również w jednym z nadchodzących seriali aktorskich Star WarsObi-Wanie Kenobim, gdzie ponownie wcieli się w niego Hayden Christensen.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.