Seriale

Wyciekł czas trwania i opis dwóch odcinków „The Bad Batch”!

Premiera wyczekiwanej animacji Star Wars: The Bad Batch jest już w zasadzie za rogiem, zatem w sieci zaczynają pojawiać się coraz ciekawsze informacje na jej temat. Tym razem poznaliśmy czas trwania oraz opisy dwóch pierwszych odcinków serii telewizyjnej.

Przecieki pochodzą z dość wiarygodnego źródła, bowiem jeden z użytkowników forum Reddit zamieścił tam zrzut ekranu z platformy Disney+, na której Parszywa zgraja będzie emitowana (jak zresztą wszystkie inne tytuły z uniwersum Gwiezdnych wojen).

Z ujawnionych informacji dowiadujemy się, że pierwszy odcinek trwać będzie 75 minut, zaś drugi 31 minut. O ile długość pilota nie powinna dziwić, gdyż wiedzieliśmy o niej już od jakiegoś czasu, tak pozytywnie zaskakuje czas trwania kolejnego epizodu. Ponad pół godziny na odcinek nie jest standardową długością w przypadku animacji – zarówno w Rebeliantach, jak i Wojnach klonów czas trwania poszczególnych epizodów wynosił od 20 do 24 minut. Czy w przypadku The Bad Batch 30 minut będzie normą? Czas pokaże.

Poniżej przeczytacie przetłumaczone opisy odcinków:

„Klony z Parszywej zgrai próbują odnaleźć się w galaktyce zmieniającej się po Wojnach klonów.”

„Parszywa zgraja odwiedza swój stary kontakt.”

Serial Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja zadebiutuje już 4 maja, czyli w Dzień Gwiezdnych wojen, na platformie Disney+. Produkcja będzie posiadała polski dubbing.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.