Seriale

[Plotka] Animacje Star Wars o dłuższym metrażu w planach Lucasfilmu

Od dziś na Disney+ dostępny jest 1. odcinek The Bad Batch – najnowszego serialu animowanego Star Wars. Premierowy epizod jest dość niezwykły, ponieważ jego czas trwania wynosi ponad godzinę i 10 minut, a nie około 20 minut, do których przyzwyczaiły nas poprzednie tytuły. Oczywiście jest to wyjątek i kolejne odcinki nie będą już tak długie, jednak jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom, sam fakt istnienia znacznie dłuższego odcinka w gwiezdnowojennej animacji może z czasem okazać się normą.

Jak bowiem informuje Jordan Maison, Lucasfilm pracuje nad kolejnymi animacjami, które jak pierwszy odcinek The Bad Batch byłyby zasadniczo krótkimi filmami pełnometrażowymi. Oczywiście tak jak w przypadku debiutującego dziś serialu, tak naprawdę nie byłyby to samodzielne filmy, a właśnie dłuższe odcinki – naczelny Cinelinx sam określa je zresztą „filmami” jedynie w cudzysłowie i w kontekście swoich wrażeń z debiutu najnowszej animacji. Niemniej byłby to z całą pewnością interesujący trend, którym fani raczej by nie pogardzili.

Pierwszy odcinek The Bad Batch dostępny jest na Disney+. Drugi trafi na platformę streamingową w piątek, zaś kolejne udostępniane będą już w tygodniowych odstępach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.