Seriale

Znamy pełną liczbę odcinków „The Bad Batch”! Powstaną kolejne sezony?

Już jutro na Disney+ zadebiutuje zupełnie nowy serial animowany osadzony w świecie Gwiezdnych wojen. The Bad Batch opowie o drużynie klonów, którą znamy z jednego z arców finałowego sezonu The Clone Wars, choć tym razem tytułową „parszywą zgraję” zobaczymy już w czasie panowania Imperatora. Na jak długo jednak bohaterowie zagoszczą na naszych ekranach?

Wiedzieliśmy już, że spodziewać możemy się przynajmniej 14 odcinków. Teraz okazało się, iż będzie ich tylko trochę więcej. Jak bowiem w wywiadzie udzielonym portalowi CNET ujawnił Brad Rau – reżyser i producent wykonawczy serialu – The Bad Batch składać będzie się z 16 epizodów. Dodatkowo warto zwrócić uwagę, że zaznacza, iż mowa o pierwszym sezonie. Choć zaraz po tym Rau podkreśla, że nie może potwierdzić dalszych planów, może to być sugestia, iż Lucasfilm planuje wyprodukować kolejne serie.

„Mamy 16 odcinków w pierwszym sezonie. Nie możemy potwierdzić niczego więcej, ale mamy spore nadzieje. Kochamy te postaci. Bardzo chcielibyśmy dalej opowiadać te historie.”

Oczywiście na ten moment nie należy niczego uznawać za pewne. Jeśli jednak kontynuowanie The Bad Batch znajduje się na liście pomysłów wytwórni na najbliższą przyszłość, niewykluczone, że wieści na ten temat dotrą do nas w najbliższym czasie – być może nawet jutro, z okazji premiery i Dnia Gwiezdnych wojen Lucasfilm mógłby podzielić się taką informacją.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.